فرماندار شهرستان بجستان
حسن حیدری
فرماندار شهرستان بجستان

    .
۱۳۸۸/۰۹/۰۳

منشور اخلاقی

منشور اخلاقی

1- به مصداق حديث « خدمت به خلق بالاترين عبادتهاست » پرسنل اين فرمانداري خود را متعهد و ملزم به خدمت صادقانه به ارباب رجوع محترم دانسته و خشنودي و جلب رضايت مراجعين را بر اساس اجراء قوانين و مقررات موضوعه اداري وظيفه و تكليف الهي و سازماني خودمي دانند.

2- به مصداق حديث « النظافه من الايمان » نظم و ترتيب ، پاكيزگي محيط سازماني ، آراستگي ظاهر ، رعايت نزاكت و اخلاق اسلامي ، عدالت و انصاف را در رأس امور مي دانيم.

3- ارائه كار گروهي منظم توأم با متانت و خوشرويي در تعامل با مراجعين و خويشتن داري و بردباري را سرلوحه همت خويش قرار داده ايم.

4- مساوات در برخورد با ارباب رجوع ، پذيرش انتقادات سازنده و منطقي ، رازداري و حفظ اسرار مراجعين را از اهم امور مي دانيم.

5- استفاده بهينه از منابع و خودداري از اسراف و تبذير و رعايت سلسله مراتب اداري را بر خود واجب مي دانيم.

6- ما در انجام رسالت و وظايف محوله با استفاده از توان و تجربه مديريت و كاركنان همواره در نظم بخشي به امور نهايت تلاش را خواهيم نمود.

7- كاركنان اين مجموعه مصمم هستند در راستاي تحكيم ارزشهاي اسلامي و پرهيز از تبعيض ، شايعه پراكني ، هتك حرمت ديگران و غيبت و خبرچيني اهتمام نمايند.

8- با توجه به شعار بسيار مهم « انسان سالم محور توسعه پايدار » علاوه بر وظايف تعريف شده سازماني رسالت خود مي دانيم كه در امور مربوط به فرهنگ سازي همكاري هاي بين بخشي و فرابخشي ، توسعه همه جانبه منظم ، جلب مشاركت مردم و لحاظ كردن نظرات آنان در برنامه ريزي هاي خود بيش از پيش تلاش نماييم.

9- ارائه اطلاعات مستند و منطبق بر واقعيت به منظور پاسخگويي شفاف به ارباب رجوع و ايجاد فضاي مناسب و سازماني براي ارائه خدمات مطلوب به مراجعين محترم را مورد توجه كامل قرار خواهيم داد.

10- از آنجا كه وظيفه اصلي فرمانداري ، استانداري و وزارت كشور با نظارت عاليه بر دستگاهها و ادارات شهرستان و همچنين پيگيري امورات مهم شهرستان مي باشد ، لذا تمامي كاركنان موظف و مكلف به پيگيري اين مهم مي باشيم.
منبع :
۸۸۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان