فرماندار شهرستان بجستان
حسین ابراهیمی کردیانی
فرماندار شهرستان بجستان

    .
۱۴۰۰/۰۸/۰۹

بازدید سرزده مهندس ابراهیمی فرماندار شهرستان بجستان از مدیریت جهاد کشاورزی

بازدید سرزده مهندس ابراهیمی فرماندار شهرستان بجستان  از مدیریت جهاد کشاورزی 
 

صبح امروز و در اول وقت اداری  مهندس ابراهیمی  فرماندار شهرستان بجستان در معیت حجازی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بصورت سر زده از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بازدید نمود .
 در این بازدید که به منظور ارزیابی عملکرد ، پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع در مدیریت جهاد کشاورزی  صورت گرفت ، جلسه ای با حضور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ، معاونین و مسئولین واحدهای مدیریت مذکور در محل جهاد کشاورزی برگزار و  نسبت به  بررسی آخرین وضعیت  دام و طیور ، نهاده های دامی و طیور ، اعتبارات حوزه جهاد کشاورزی ، مشکلات و مسائل زعفران کاران ،  باغداران ،  مرغداران و دامداران اقدام گردید.
در ابتدای جلسه حجازی ، معاون سیاسی ،  امنیتی و اجتماعی فرمانداری ضمن بیان اهداف این بازدید عنوان داشت ؛ به خاطر ارزیابی  و رصد عملکرد ، بررسی نحوه پاسخگویی به مراجعین و ارباب رجوع ، تکریم ارباب رجوع ، ارزیابی ساختار سازمانی و ظرفیت های انسانی ،  بررسی مسائل و مشکلات سازمانی و پرسنلی ادارات ، بررسی نحوه خدمات رسانی ادارات به مردم  ، بررسی آخرین وضعیت پروژه ها ، بررسی و اتخاذ تمهیدات مناسب برای مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه های تخصصی ، من بعد در بصورت غیر مترقبه از ادارات  شهرستان بازدید و سرکشی خواهد گردید .
 سپس مهندس محرابی ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گزارشی را از آخرین وضعیت حوزه کشاورزی، باغبانی  ، دام و طیور  شهرستان ارائه ، سپس مسئولین واحد های جهاد کشاورزی نسبت به ارائه گزارش و مسائل و مشکلات حوزه تخصصی خود اقدام نمودند .
 در پایان مهندس ابراهیمی ضمن تاکید بر محوری بودن جهاد کشاورزی در توسعه شهرستان عنوان داشت ؛ درصد قابل توجهی از مردم شهرستان بجستان به نوعی با حوزه جهاد کشاورزی در ارتباط می باشند و از آنحایی که غالب مردم شهرستان بصورت مستقیم و غیر مستقیم با حوزه کشاورزی ، باغداری و دام و طیور در ارتباط می باشند مدیریت جهاد کشاورزی می بایست با رصد دقیق مسائل  و مشکلات حوزه های مربوطه و برنامه ریزی دقیق ،  صحیح و بموقع  نسبت به برطرف نمودن مشکلات این حوزه ها اقدام نماید .
 ایشان  عنوان داشت : از آنجایی که کشاورزان و دامداران که از اقشار زحمت کش و شریف جامعه هستند  و عموما با جهاد کشاورزی در ارتباط بوده و خدمات می گیرند برمدیریت و  تمامی کارکنان جهاد کشاورزی واجب است که ضمن تسهیلگری در ارائه خدمات نسبت به تکریم ارباب رجوع با پاسخگویی مناسب ، بموقع و سریع اقدام نمایند .
فرماندار بجستان بیان نمود ؛ در حال حاضر بخش اعظم نارضایتی ها ناشی از بی عدالتی و کندی در ارائه خدمات است که باید این روند هر چه سریع تر ساماندهی و اصلاح گردد. همچنین باید در جهت رفاه حال مردم و مراجعین و رفع مشکلات آنان  قوانین و مقررات را  تا جایی که قوانین نقض نگردند به نفع مردم تفسیر کرد . برخی از مدیران و کارکنان ادارات دچار فرسایش و روز مره گی شده اند که می بایست با برنامه ریزی دقیق  و بلند مدت از این حالت خارج گردند و نسبت به پیگیری امور مردم با تمام توان اقدام نمایند .
مهندس ابراهیمی مسئله  تامین ارزاق و مایحتاج مردم و تنظیم بازار را از دغدغه های اصلی نظام و دولت دانست و بیان کرد با توجه به این که تامین گوشت ،مرغ ، تخم مرغ ،  میوه ، لبنیات و صیفی جات مردم بر عهده جهاد کشاورزی است ، مسئولین مربوطه می بایست با برنامه ریزی و نظارت دقیق این حوزه را مدیریت نمایند .


منبع : زیرپرتال فرمانداری بجستان
۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان