فرماندار شهرستان بجستان
حسین ابراهیمی کردیانی

    .
۱۳۸۸/۰۹/۰۳

منشور اخلاقی

منشور اخلاقی

1- به مصداق حديث « خدمت به خلق بالاترين عبادتهاست » پرسنل اين فرمانداري خود را متعهد و ملزم به خدمت صادقانه به ارباب رجوع محترم دانسته و خشنودي و جلب رضايت مراجعين را بر اساس اجراء قوانين و مقررات موضوعه اداري وظيفه و تكليف الهي و سازماني خودمي دانند.

2- به مصداق حديث « النظافه من الايمان » نظم و ترتيب ، پاكيزگي محيط سازماني ، آراستگي ظاهر ، رعايت نزاكت و اخلاق اسلامي ، عدالت و انصاف را در رأس امور مي دانيم.

3- ارائه كار گروهي منظم توأم با متانت و خوشرويي در تعامل با مراجعين و خويشتن داري و بردباري را سرلوحه همت خويش قرار داده ايم.

4- مساوات در برخورد با ارباب رجوع ، پذيرش انتقادات سازنده و منطقي ، رازداري و حفظ اسرار مراجعين را از اهم امور مي دانيم.

5- استفاده بهينه از منابع و خودداري از اسراف و تبذير و رعايت سلسله مراتب اداري را بر خود واجب مي دانيم.

6- ما در انجام رسالت و وظايف محوله با استفاده از توان و تجربه مديريت و كاركنان همواره در نظم بخشي به امور نهايت تلاش را خواهيم نمود.

7- كاركنان اين مجموعه مصمم هستند در راستاي تحكيم ارزشهاي اسلامي و پرهيز از تبعيض ، شايعه پراكني ، هتك حرمت ديگران و غيبت و خبرچيني اهتمام نمايند.

8- با توجه به شعار بسيار مهم « انسان سالم محور توسعه پايدار » علاوه بر وظايف تعريف شده سازماني رسالت خود مي دانيم كه در امور مربوط به فرهنگ سازي همكاري هاي بين بخشي و فرابخشي ، توسعه همه جانبه منظم ، جلب مشاركت مردم و لحاظ كردن نظرات آنان در برنامه ريزي هاي خود بيش از پيش تلاش نماييم.

9- ارائه اطلاعات مستند و منطبق بر واقعيت به منظور پاسخگويي شفاف به ارباب رجوع و ايجاد فضاي مناسب و سازماني براي ارائه خدمات مطلوب به مراجعين محترم را مورد توجه كامل قرار خواهيم داد.

10- از آنجا كه وظيفه اصلي فرمانداري ، استانداري و وزارت كشور با نظارت عاليه بر دستگاهها و ادارات شهرستان و همچنين پيگيري امورات مهم شهرستان مي باشد ، لذا تمامي كاركنان موظف و مكلف به پيگيري اين مهم مي باشيم.
منبع :
تعداد بازدیدها : ۶۱۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۱۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۲۶۴۲۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۹ نفر
آماربازدیدکنندگان