فرماندار شهرستان بجستان
حسین ابراهیمی کردیانی

    .
۱۳۹۸/۱۲/۲۱

نشست فرماندارشهرستان بجستان با خبرنگاران در خصوص بیماری کرونا ویروس

نشست فرماندارشهرستان بجستان با خبرنگاران در خصوص بیماری کرونا برگزارگردید.
مهندس حسین ابراهیمی فرماندار بجستان دراین جلسه گفت: از روز اول ستاد مقابله و پیشگیری از ویروس  در شهرستان  تشکیل شده است.نسبت به تعطیلی کافی نت ها ، گیم نت ها، اقامتگاههای بوم گردی ،مهمانپذیرها ، مسافرخانه ها ، ورزشگاهها ، استخر شنا اقدام و نسبت به توجیه اماکن عرضه  مواد غذایی ، نانوایی ها ، سوپر مارکت ها ، لبنیاتی ها اقدام شده است و پروتکل های بهداشتی به آنان ابلاغ شده که بیشتر صاحبان این صنوف رعایت می‌کنند ولی با آن دسته از افرادی که رعایت نمی کنند  برخورد قانونی خواهد شد. وی افزود : ما در شهرستان بجستان برای تمامی دهیاری ها  مواد ضد عفونی کننده محیط تهیه کرده و در اختیار آنها قرار داده ایم . دهیاری ها هم مرتبا نسبت به ضد عفونی اماکن عمومی و فضای کالبدی روستاها اقدام می نمایند.ما در شهرستان بجستان مشکل تامین مواد ضد عفونی کننده نداریم ولی در خصوص تامین ماسک مشکل داریم . چند روز قبل در فضاهای مجازی خبری پخش شد که شهرستان گناباد ۱۴۰۰ بسته گرفته که اینطور نبود تعداد ماسک ۱۳۰۰ عدد بود که این را کمیته پشتیبانی ستاد  استان به همه شهرستان‌ها داده است ، سهم شهرستان بجستان بر اساس جمعیت ۵۰۰ عدد بوده که در اختیار قشر آسیب پذیرگرفته است.
فرماندار بجستان در نشست با خبرنگاران گفت: با تهیه مقداری پارچه مخصوص  ماسک امکان تولید روزانه ۲۰۰۰ عدد ماسک را داریم که مقداری تولید و آماده توزیع است.
ابراهیمی در پایان این جلسه افزود : من از تمامی بجستانی های مقیم سایر شهرها عاجزانه درخواست می کنم به خاطر سلامتی والدین و خویشاوندان خود به زادگاه خود مراجعه نکنند واستفاده از تعطیلات و دید و بازدید ها را برای آینده بگذارند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بجستان
تعداد بازدیدها : ۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۵۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۱۴۲۰۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۴ نفر
آماربازدیدکنندگان